Aktorja Christina Ricci do të
bëhet nënë për herë të parë

Aktorja Christina Ricci do të<br />bëhet nënë për herë të parë
Aktorja Christina Ricci është shtatëzënë dhe po pret fëmijën e saj të parë.

Aktorja 34-vjeçare dhe bashkëshorti i saj James janë të lumtur për pjesëtarin e ri që do të vijë në familjen e tyre.  

christina ricci

Çifti u martuan gjatë muajit tetor në një ceremoni private.

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Tre hanxhinjtë e Sali Berishës dhe të ndjekësve të tij!

Tre hanxhinjtë e Sali Berishës dhe të ndjekësve të tij!