Alarmohet Vlora, arrestohen dy persona për dhunë në familje, njëri rreh gruan tjetri kunatën

Foto ilustruese

Një krim i rëndë në familje tronditi Vlorën ditën e sotme  Lavdosh Sulo 56-vjeç masakroi për vdekje gruan e tij  Laureta Sulo 44-vjeçe.

Ndërkohë duket se dhuna në familje nuk ka të ndalur. Policia po në qytetin e Vlorës, ka vënë në pranga dy persona. Konkretisht të arrestuarit janë G. A., 56 vjeç, banues në Vlorë i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj kunatës së tij (bashkëshortes së vëllait) për motive të dobëta.

Ndërsa i arrestuari i dytë është F. K., 23 vjeç, banues në Vlorë pasi më datë 16.06.2019, në banesë në lagjen "15 Tetori" dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, për motive të dobëta.

/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?

Komento

Komente

  • Fredi: 25/06/2019 17:02

    Dërrmojini bajgat katnarë! Katnarë dhe vetëm katnarë!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Gjendet pas 9 vitesh Muiz Balaj në Greqi, 39 vjeçari i transformuar totalisht