Alessandra Ambrossio
provokon me linjat "vrasëse" 

Alessandra Ambrossio<br />provokon me linjat "vrasëse" 
Ajo është supermodele dhe engjëlli i Victoria Secret. Alessandra Ambrossio ka treguar linjat e saj edhe në “Harpers Bazaar Australia”.

Ylli brazilian shihet e veshur me fustan nga Prada dhe në disa foto tepër provokuese të realizuara nga Simon Upton.

Më pas ajo shihet me një fustan lëkurë në ngjyrë kafe të Louis Vuitton dhe make-up minimal.

alessandra ambrossio

Me linja tepër të kuruara, duket se Alessandra Ambrossios i kanë bërë mirë pushimet e gjata familjare në Hawai.

Modelja ka qenë e pranishme në javën e modës në shown e Calvin Klein në New York.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)
 
 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Von der Leyen: Kina po shfrytëzon dobësinë ekonomike të Rusisë

Von der Leyen: Kina po shfrytëzon dobësinë ekonomike të Rusisë