Ambasada amerikane në Shqipëri uron besimtarët e krishterë për festën e Krishtlindjes: Vit të ri të lumtur dhe të begatë

Ambasada amerikane në Shqipëri uron besimtarët e krishterë për festën e Krishtlindjes: Vit të ri të lumtur dhe të begatë

Ambasada amerikane në Tiranë ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë shqiptarë për festën e Krishtlindjeve. Nëpërmjet një postimi në facebook, ambasada amerikane uron për një vit të ri të lumtur dhe të begatë.

“Gëzuar Krishtlindjet nga të gjithë ne në Ambasadën e SHBA! Gëzuar festat dhe urimet më të mira për një vit të ri të lumtur dhe të begatë!”- shkruhet në urimin e SHBA.


Lajmi kryesor:

Besimtarët e krishterë kremtojnë Krishtlindjen/ Rama: Magjia e lindjes së jetës! Berisha: Vitin tjetër të na gjejnë më mirë! Urime për shqiptarët edhe nga SHBA dhe BE


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Lufta/ Shkatërrimi i digës Dniper, përmbytje shkatërruese! Kievi dhe Moska fajësojnë njëri-tjetrin

Lufta/ Shkatërrimi i digës Dniper, përmbytje shkatërruese! Kievi dhe Moska fajësojnë njëri-tjetrin