POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Angelina Jolie në Shpëtinë e Bardhë?! Aktorja shpreh hapur ambicien për të marrë drejtimin

Donald Trump, president i SHBA dhe Angelina Jolie, aktore

Aktorja e njohur, Angelina Jolie, shpreh për herë të parë hapur ambicien për të drejtuar Shtëpinë e Bardhë.

Jolie, e divorcuar, me një karrierë të gjatë në fushata bamirësie, ka dhënë një intervistë për BBC, ku nuk e ka përjashtuar mundësinë që të kandidojë për demokratët.

Nëse do të më pyesnin 20 vite më parë do të kisha qeshur’, -është shprehur Jolie, duke sjellë për herë të parë në fronin e Shtëpisë së Bardhë, një grua artiste.

Komento