Anxhela Martini: E nxehtë dhe plot sharm 

Anxhela Martini: E nxehtë dhe plot sharm 
6448

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi