Arbana veshi dje të njëjtin fustan me këngëtaren shqiptare, shifra marramendëse që shpenzoi për të

Arbana veshi dje të njëjtin fustan me këngëtaren shqiptare, shifra marramendëse që shpenzoi për të

Arbana Osmani

Mbrëmja e djeshme në ‘Prime’ të ‘Big Brother VIP Albania’ iu dedikua e gjitha dashurisë duke filluar me meszhet e bukura dhe më pas kënga surprize e Luizit ndaj Kiaarës. Ajo që ka marrë vëmendje është veshje e moderatores, Arbana Osmani, kjo pasi ishte veshur njësoj me këngëtaren Nora Istrefi.

Moderatorja zgjodhi një fustan rozë, të shkurtër e me dy trëndafila, por të njëjtin fustan e kishte veshur edhe Nora.  

Fustani është i koleksionit të Ermanno Scervino dhe kushton 1414 paund.

 

F.D/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Në Parlamentin Evropian kërkohet sanksionimi i Serbisë për dhunën në Kosovë

Në Parlamentin Evropian kërkohet sanksionimi i Serbisë për dhunën në Kosovë