Arben Ahmetaj çohet në foltore, shkon Alibeaj! Zv.kryeministi kërkon largimin e truprojave: O djema ikni se s'kemi për t'u zënë me grushte

 

Arben Ahmetaj çohet në foltore, shkon Alibeaj! Rrethohet nga truprojat, por Ahmetaj kërkon largimin e tyre. 

"O djem largohuni se nuk kemi për t'u zënë me grushte, s'ka nevojë, po vendosi kryetarja që do flasë Enkelejdi do iki unë, po vendosi të flas ynë, do vazhdoj. Të lutem tërhiqi djemtë se nuk ka nevojë", tha Ahmetaj. 


Lajmi kryesor:

Programi dhe kabineti/ Përplasje dhe debate në seancën maratonë të Kuvendit, PD bllokoi foltoren, kerkoi prezencën e Ramës! Basha: Rama ekzekutori i zgjedhjeve, demokracia ka vdekur! Kryeministri: Copy-paste nga fushata, merru me kumriet (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

I pyetur për rritjen e inflacionit në SHBA, Joe Biden ofendon rëndë live gazetarin!(VIDEO)