VIDEO/Arrestimi i kryebashkiakut Alla, BKH sekuestron disa dosje dhe kompjuter nga Bashkia e Bulqizës

 

Pas arrestimit të kryetarit të Bashkisë të Bulqizës, Lefter Alla, BKH ka sekuestruar disa dosje dhe kompjuter nga Bashkia e Bulqizës.


Lajmi kryesor:

Në pranga kryebashkiaku i Bulqizës, i dha kompanisë së të afërmit të tij ndërtimin e ujësjellësit 3 mln euro! Arrestohen edhe 12 të tjerë, mes tyre nënkryetarja e Bashkisë


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

BBC: Shqipëria, gati për të bërë historinë ndaj Spanjës

BBC: Shqipëria, gati për të bërë historinë ndaj Spanjës