Arrestohet për vrasje dhe pengmarrje Florenc Çapja


Report Tv mëson se mes personave të arrestuar në Elbasan nga operacioni i zhvilluar nga RENEA dhe FNSH është edhe Florenc Çapja. Ai akuzohet për vrasje dhe pengmarrje. Arrestimi është bërë me vendim gjykate. Sipas burimeve janë 9 të arrestuar, por numri pritet që të rritet. 


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Përgjimet për vrasjet zbulojnë korrupsionin në AMA, arrestohen Çapja dhe 2 gazetarë në Tiranë /EMRAT


d.ba./Shqiptarja.com