Artan Hoxha ironi me bisedën në makinë mes prokurorit Arjan Ndoja dhe 'të fortit të Shijakut'

Arjan Ndoja, prokuror

Gazetari investigati i Report Tv Artan Hoxha ka reaguar pas atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

“Me “siguri” prokurori në detyrë dhe Landi Muharremi, do kenë qenë duke biseduar për “zbatimin e ligjit”, … deri sa një breshëri automatiku te kryqëzimi i Shkozetit ua bëri të qartë, se ligjin në këtë vend, ende vazhdon ta bëjë Kallashnikovi….

Gjithsesi urojmë të shpëtojnë pa pasoja dhe të na tregojne kush ua bëri atentatin, edhe pse ata “nuk kanë patur konflikt me askënd tjetër”….”, shkruan me ironi Hoxha.

"Mediat raportojne se “policia eshte vene ne ndjekje te makines se autoreve te krimit”! mSi “procedure” pas ngjarjeve te tilla duhet njoftuar sherbimi zjarrefikes qe te jete ne gatishmeri te larte se ne zonen rrotull vendngjarjes do te shfaqen shume shpejt flaket e nje zjarri qe do djeg makinen dhe armet e krimit...Si ishte ajo parrulla e Ndrek Luces te filmi “Detyre e posacme”?! “Kush ma ka cakmakun”. Me duket se i ka ardhur koha serish?!", ironizon më tej gazetari.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Cufi: 02/11/2019 09:06

  Ky prokuror duhet te arrestohet dhe shkarkohet menjehere nga puna,,biles te denohet....nuk rri prokurori me kriminele..

  Përgjigju
 • DREJTËSIA: 01/11/2019 19:29

  Artan Hoxha respekt për dinjitetin e lart moral. Je një njeri i rall je BURR i vërtet RRESPEKT.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  I ftohti polar, a jeni dakord me vendimin e Ministrisë së Arsimit për të mbyllur shkollat?×

Lajmi i fundit

John

Friedrich Merz konfirmohet në krye të CDU-së, Basha: Pres të punojmë më afër së bashku për të ardhmen europiane të Shqipërisë