Arrestimi i grabitësve të postës në Krujë/ Rama: Dëshmi e forcës goditëse kundër 'KÇK'

Arrestimi i grabitësve të postës në Krujë/ Rama: Dëshmi e forcës goditëse kundër 'KÇK'

Edi Rama

TIRANE- Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të autorëve të grabitjes së postës në Krujë. Rama thotë se kapja e menjëhershme e tyre është një tjetër dëshmi e rritjes së forcës së goditjes së Policisë së Shtetit dhe gatishmërinë për sprovën kundër KÇK.

"Kapja e menjëhershme e autorëve të vjedhjes së kasafortës së pensioneve në Krujë,që zbardh edhe disa grabitje të të njëjtëve autorë,një tjetër dëshmi e rritjes së forcës goditëse të Policisë së Shtetit dhe gatishmërisë së saj për sprovën e afërt kundër Krimit të Organizuar&KÇK", shkruan Rama.

Postimi i kryeministrit Edi Rama

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Momenti kur Policia e Kosovës kap të gjallë terroristin serb të plagosur

FOTO/ Momenti kur Policia e Kosovës kap të gjallë terroristin serb të plagosur