Atentati ndaj 36-vjeçarit në Vlorë, gjendet ‘Audi Q7’ i djegur, u përdor nga autorët

Një ditë pas atentatit në Vlorë, është gjetur një makinë e djegur në fshatin Trevllazën, ku dyshohet se është mjeti i përdorur nga autorët. Mjeti është djegur në një rrugicë qorre, që ka ndihmuar autorët të largohen më lehtë dhe pa rënë në sy, ndërsa brenda janë gjetur 2 krehëra kallashnikovi.

Policia ka gjetur mjetin "Audi Q7", i cili dyshohet se është përdorur nga autorët e  ngjarjes.

Autorët pasi qëlluan me breshëri kallashnikovi në drejtim të 36-vjeçarit Diego Hanaj, u larguan me “Audin Q7” drejt fshatit Trevllazën.


Lajmi kryesor:

Atentati ndaj 36-vjeçarit në Vlorë, gjendet makina e djegur e autorëve, sekuestrohen 6 kamera sigurie! Shenja plumbi e njolla gjaku, çfarë ka mbetur në vendngjarje


/B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Pas 5 vitesh mungesë Adele ngjitet përsëri në skenë! Tregon emocionet e rikthimit