Atentati në kryeqytet, Maliqi drejton gishtin nga opozita: Krim, korrupsion dhe drogë çdo ditë! Duhet reaguar fortë

 Atentati në kryeqytet, Maliqi drejton gishtin nga opozita: Krim, korrupsion dhe drogë çdo ditë! Duhet reaguar fortë

Ish-deputeti Lefter Maliqi ka reaguar lidhur me ngjarjen e fundit që tronditi kryeqytetin, duke ngritur akuza të forta ndaj opozitës duke theksuar se nuk reagon dhe është inekzistente.

Ai shprehet se çdo ditë ka korrupsion, drogë dhe papunësi dhe se ku mandat i tretë është Rilindjes së babëzisë, duke shtuar se gjithçka është pasojë e mosreagimit nga opozita dhe shoqëria civile.

“Koha të reagojmë fortë deri në rrëzimin e qeverisë së krimit dhe vendosjes së rendit, demokracisë dhe votës së lirë. Të bashkuar drejt fitores”, shkruan ish-deputeti.


Lajmi kryesor:

Atentati në Astir, 2 kamera sigurie kapin momentin e sulmit! Erigers Mihasi u ndoq nga autorët nëpër Tiranë, mbi 20 plumba në drejtim të tij


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Humb jetën në moshën 98-vjeçare Presidenti i parë i Republikës italiane

Humb jetën në moshën 98-vjeçare Presidenti i parë i Republikës italiane