Vodhi 5 biçikleta e 3 telefona në Durrës gjatë gushtit, arrestohet 30-vjeçari

Vodhi 5 biçikleta e 3 telefona në Durrës gjatë gushtit, arrestohet 30-vjeçari

Foto ilustruese

DURRËS - Një 30-vjeçar është arrestuar në flagrancë ditën e djeshme, pasi është autor i 8 vjedhjeve të ndodhura gjatë muajit gusht.

Personi me iniciale A.V. me banim në Durrës është arrestuar në flagrancë  në lagjen nr.12, në Durrës, duke i vjedhur biçikletën vajzës L.K..

Nga hetimet e kryera rezulton se ai u ka vjedhur biçikletat personave I.D., Sh.R., Th.P., M.S., H.D., si dhe aparatet celular shtetasve: R.Z.,  S.K., O.J. Pas arrestimit në flagrancë ai do të dënohet për veprën penale "Vjedhja".

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës