Avokatia për KLGJ, kandidatët afat
5 ditë për plotësimin e dokumenteve

Avokatia për KLGJ, kandidatët afat<br />5 ditë për plotësimin e dokumenteve
Kuvendi i Shqipërisë i ka dërguar një letër shefes së ONM në Shqipëri për Reformën në Drejtësi, Calavera ku e vendos në dijeni të procesit të aplikimit dhe plotësimit të dokumenteve nga radhët e Avokatisë për KLGJ.
 
Kuvendi njofton se disa kandidatë kanë mangësi në plotësimin e dokumenteve dhe u është lënë afat pesë ditë për plotësim.
 
Në përfundim të afatit pesë ditor që përkon me datën 22 Maj, lista i dorëzohet Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit.

dokumenti kuvendi

dokumenti kuvendi

Letra e Kuvendit për shefen e ONM
lista me emrat klgj
Kandidatët që përmbushin kriteret formale nga Avokatia për KLGJ


  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’