Babai i Heidit në BBV3?! Përgjigjet daja i banores

Babai i Heidit në BBV3?! Përgjigjet daja i banores

Heidi Baci

Daja i Heidit ishte i ftuar ditën e sotme në ‘Big Brother Fan Club’ për të komentuar rreth lojës së banores dhe dinamikave në shtëpi.

 Kur u pyet nga moderatorja nëse do të ketë një hyrje të babait të Heidit brenda shtëpisë, ai u përgjigj se i ati i saj nuk pëlqen që të dalë në ekran.

“Po mendohet. Nuk është njeri i televizionit, e vetmja herë që ka ndërhyrë ka qenë për ta ndihmuar”, thotë daja i Heidit.

Ndërsa sa i përket lojës, në krahasim me Grande Fratello ai tha se problemi i vetëm është gjuha, pasi Heidi mendon në italisht dhe kjo ia vështirëson mënyrën e të shprehurit. Gjithashtu, shtoi se Heidi si në ‘Grande Fratello’, si në ‘BBV3’, është vetvetja.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Rinas/ tentoi të ikte drejt Italisë me pistoletë në valixhe, arrestohet 23 vjeçari nga Kosova (EMRI+FOTO)

Rinas/ tentoi të ikte drejt Italisë me pistoletë në valixhe, arrestohet 23 vjeçari nga Kosova (EMRI+FOTO)