Babai në mision ushtarak, uron nga deti Egje vajzat binjake në ditëlindjen e tyre të njëmbëdhjetë

Ne foto ushtaraket qe urojne binjaket nga Deti Egje

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka postuar një foto ku shfaqet babai i dy vajzave binjake të cilat sot fesojnë ditëlindjen e njëmbëdhjetë, nga misioni i tij ushtarak në detin Egje.

Ajo i është bashkuar urimit të babait të dy vajzave binjake ndërkohë që ka shprehur respekt për ushtarakët shqiptarë që shërbejn në misionet jashtë vendit dhe familjeve për sakraficën e këtij misioni.

Postimi i Olta Xhaçkës:

"Ky është urimi prekës i një babai nga misioni në detin Egje për vajzat e tij binjake #Edjona dhe #Elisa, të cilat mbushin 11 vjeç.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Reshje të dendura shiu në të gjithë vendin, Policia apel shoferëve: Tregoni kujdes, lëvizni me shpejtësi të ulët