Balla ndan videon: Vijon puna për çlirimin e hapësirave në lumin Gjanica të Fierit

Në lumin Gjanica të Fierit ka nisur puna për çlirimin e hapësirave publike dhe përfundimin e fazës së dytë të rehabilitimit ku përfshihet edhe prishja e disa shtëpive e objekteve në shtratin e lumit.

Ministri i Brendshëm dhe deputeti i kësaj zone Taulant Balla kërkon vijimin me intensitet të punës.

“Mirëmëngjesi dhe me punën që vijon për çlirimin e hapësirave publike dhe përfundimin e fazë së dytë të rehabilitimit të Lumit Gjanica në Fier, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Balla.

 

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)