Banderola me varje/ Lojtari i Partizanit reagon për Report Tv, Trashi: Duhet të merren masa

Debate të forta pas derbit të Tiranës dhe Partizanit ka sjellë një banderolë e shpalosur nga tifozët e klubit të Tiranës, ku shiheshin dy persona të varur të cilët kishin një yll mbrapa shpinës.

Kjo banderolë u drejtohej tifozëve të Partizanit, pasi rivaliteti ka kaluar  caqet.

Për të komentuar këtë banderol për Report Tv ka reaguar edhe lojtari i Partizanit Lorenc Trashi i cili ka thënë se kjo banderol ishte e turpshme.

"Partizani. Kemi bërë një paraqitje të mirë. Ne me kalimin e kohës do të japim maksimumin tonë.  Banderola, E Kam parë pas ndeshjes. Nuk e kam vënë re. Është banderolë që duhet të merren masa është e papranueshme të ndodhi kjo" ka thënë Trashi.


Lajmi kryesor:

'Do të bëhej kasaphanë...'/ Baku e Kona në Report Tv dënojnë dhunën në derbi, Trashi: Të merren masa për banderolën (VD)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Flamurtari prezanton trajnerin, Diego Longo flet si 'lab': Ai që ka presion mos marrë pjesë

Flamurtari prezanton trajnerin, Diego Longo flet si 'lab': Ai që ka presion mos marrë pjesë