Banesa përfshihet nga flakët në Fier, shkak shkëndija elektrike (VIDEO)

Një banesë njëkatëshe në fshatin Libofshë të Fierit është përfshirë nga flakët duke u djegur plotësisht.

Shkak i zjarri ka qenë një shkëndijë elektrike që ka shkaktuar djegien e plotë të banesës në pronësi të shtetasit Aliosha Simaku. Në momentin që ka rënë zjarri nuk pa pasur asnjë familjarë në banesë, ndërsa zjarrfikësja ka bërë të mundur shuarjen e plotë të flakëve.

Nga zjarri ka vetëm dëme të konsiderueshme materiale dhe jo të lënduar.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, shkoi në vendngjarje për një aksident, mjeti përplas efektivin e rrugores! Dërgohet drejt Traumës

Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, shkoi në vendngjarje për një aksident, mjeti përplas efektivin e rrugores! Dërgohet drejt Traumës