Banorja e Big Brother Vip, Françeska: Jam sulmuar nga një burrë në 9 të darkës, më gjuajti me grusht në fytyrë

Banorja e Big Brother Vip, Françeska: Jam sulmuar nga një burrë në 9 të darkës, më gjuajti me grusht në fytyrë

Françeska Murati

Françeska Murati gjatë mbrëmjes së djeshme ka treguar është sulmuar nga një burrë maroken në Britaninë e Madhe.

Banorja tha se rreth orës 21:00 teksa ka qenë duke u kthyer për në shtëpi një burrë i është afruar për ti marrë telefonin. Ndërsa më pas ky person e ka goditur me grusht në fytyrë. Ajo shtoi gjithashtu se policia e pa por nuk e kapi sulmuesin.

“Kam qenë një herë duke ikur në shtëpi, ishte ora 9 e darkës. Një burrë më ka kapur në mes të rrugës, më ka shtyrë te muri për të më marrë telefonin. Unë luftova, sepse në atë moment nuk po e kuptoja se çfarë po ndodhte.

Ngaqë po luftoja, ai më gjuajti me grusht në fytyrë dhe unë aty rashë dhe ai iku. Ishte si maroken. Ndalon makina me policë dhe nuk e ndoqën, më futën në makinë më morën deklaratën dhe asgjë nuk ndodhi me atë. Më ka kap në mes të rrugës moj”, u shpreh Françeska.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Gogoli: 25/04/2024 20:38

    O Françeska,tregove një histori që ke qenë e bulizuar dhe që familja nuk e dinte ( pra s’kishte vënë re gjë për vuajtjet e tua). A thua të jetë e vërtetë,apo aktrove se të këshilluan për t’a patur si alibi për bulizmin tënd të çpifur dhe qëndrimet dashakëqëse që të karakterizojnë në qëndrimin tënd në atë strofull antivlerash..!?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Himarë më 4 gusht, Report Tv siguron vendimin e Kolegjit Zgjedhor: Regjistrimi deri më 14 korrik, më 27 nis fushata elektorale

Zgjedhjet në Himarë më 4 gusht, Report Tv siguron vendimin e Kolegjit Zgjedhor: Regjistrimi deri më 14 korrik, më 27 nis fushata elektorale