Bardhi njofton mbledhjen e grupit parlamentar ditën e nesërme në kryesinë e Kuvendit

Bardhi njofton mbledhjen e grupit parlamentar ditën e nesërme në kryesinë e Kuvendit

1700334240_1693741324800061f4174d0c14a.jpg

Deputeti demokrat Gazment Bardhi ka njoftuar deputetët mbështetës të tij dhe të Berishës për mbledhje grupi parlamentar ditën e nesërme.

Në njoftim thuhet se mbledhja do të zhvillohet në orën 13:00.

“Nesër, e enjte, në orën 13:00 do të zhvillojmë mbledhjen e Grupit Parlamentar në sallën e grupit në Kryesinë e Kuvendit. Ju falenderoj!”, thuhet në mesazhin e Bardhit.

Kujtojmë që ditën e nesërme nuk do të ketë seancë plenare në Kuvendin e Shqipërisë pasi të hënën u mbajt seanca për buxhetin 2024, që u miratua me 73 vota në parim mes kaosit të shkaktuar nga Rithemelimi.


Lajmi kryesor:

Tym e flakë në parlament, përjashtohen me 10 ditë nga Kuvendi Bardhi, Noka, Nallbati dhe Hoxha! 'Falen' dy deputete, fshehën flakadanët në çantë (Emrat)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi