Basha fton qytetarët në protestën e
13 majit, komentuesit e masakrojnë

Basha fton qytetarët në protestën e<br />13 majit, komentuesit e masakrojnë
Lulzim Basha tashmë duket i vendosur ta çojë PD drejt vetëvrasjes politike, duke mos u futur në zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit.
 
Ndërkohë përmes një skenari të mundshëm dhune, PD ka vendosur që të shtunën e 13 majit të zhvillojë protestën e radhës në Tiranë, e paralajmëruar si më e madhja e zhvilluar ndonjëherë.
 
Thirrjen për protestën, Basha e ka shpërndarë edhe në Instagram duke ftuar qytetarët që t'i bashkohen këtij tubimi.
 
Padyshim që i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi nga ana e qytetarëve të cilët e kanë masakruar atë me komentet e tyre duke i kërkuar të futet në zgjedhje dhe të gjykohet me votë nga populli.

[gallery]22210[/gallery]

Redaksia online
D.M/Shqiptarja.com

 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)