Basha fton qytetarët të marrin
pjesë në protest me një mesazh

Basha fton qytetarët të marrin<br />pjesë në protest me një mesazh
Kryedemokrati Basha një ditë para protestës së paralajmëruar për rrëzimin e qeverisë i ka dërguar një mesazh të gjithë mbështetësve të tij në numrat e telefonave.

"Ti qe je pa pune, ti qe nuk siguron dot buken e femijeve, ti qe nuk kurohesh dot ne spital, ti qe terrorizohesh per kuponin, dritat dhe ujin, ti qe nuk shet dot prodhimet e tua, ti qe mbyll qepenin, ti qe vidhesh e poshterohesh, ti qe mbitaksohesh, eshte koha te protestosh bashke me ne. Ne 8 dhjetor, ora 11 ne Sheshin Skenderbej per ti treguar kesaj bande hajdutesh se durimi yne ka mbaruar! Duam nje rruge te re per Shqiperine!" Lulzim Basha

Basha i fton ata të dalin në protestën e 8 dhejtorit për një rrugë të re për Shqipërinë sipas tij.

Redaksia online
(s.m/shqitarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Gazetari Doçi: Ahmetaj ka marrë 4 milionë euro për inceneratorët dhe i ndau me Metën, më pas sulmuan shokët pasi u prishën në pazare

Gazetari Doçi: Ahmetaj ka marrë 4 milionë euro për inceneratorët dhe i ndau me Metën, më pas sulmuan shokët pasi u prishën në pazare