Basha ikën nga selia e PD,asnjë
zyrtar nuk mbetet në selinë blu

Basha ikën nga selia e PD,asnjë<br />zyrtar nuk mbetet në selinë blu
TIRANE-Ndryshe nga selia rozë ku Rama po pret numerimin e votave me emra të rëndësishëm të PS-së, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u largua nga selia e Partisë Demokratike pak pas mesnate.

Me ikjen e tij, në selinë blu kanë mbetur vetëm gazetarët dhe punonjësit e zyrës së shtypit.

Gjatë gjithë ditës nga selia e PD nuk pati një mesazh nga podium i selisë.

Pati vetëm një prononcim nga kryetari, Basha që falenderoi komisionerët që i kishin rezistuar presionit të partive të tjera, gjatë ditës.

(d.b/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rama në Britani të Madhe, pasdite pritet takimi me Rishi Sunak! Në fokus çështja e emigrantëve të paligjshëm

Rama në Britani të Madhe, pasdite pritet takimi me Rishi Sunak! Në fokus çështja e emigrantëve të paligjshëm