Basha "përforcon" radhët para
protestës merr "Kaubojsin"/FOTO

Basha protestës merr "Kaubojsin"/FOTO">
Lulzim Basha ka "përforcuar" radhët e opozitës pesë ditë përpara protestës në Bulevard. 

Eduard Ndocaj i njohur si deputeti "Kaubojs" për shkak të stilit të tij të veshjes ka ikur tashmë zyrtarisht nga PS, pasi nuk u kandidua në 18 qershor, duke iu bashkuar kauzës së Bashës. 

Ndocaj njofton në rrjetet sociale se ka pasur një takim këtë të martë me kryetarin e PD, ndërsa thekson se ka kaluar në opozitë si "aleat i Bashës dhe PD-së për kauzat e demokracisë"

[gallery]22189[/gallery]

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

U gjet i vdekur brenda tualetit të hotelit në Divjakë, prokuroria nis hetimet për vdekjen e 47 vjeçarit spanjoll

U gjet i vdekur brenda tualetit të hotelit në Divjakë, prokuroria nis hetimet për vdekjen e 47 vjeçarit spanjoll