Basha shfaqet me bashkëshorten në timon, Braçe: Vendos rripin ooooo rryp! Nuk je ndryshe nga mileti ti edhe pse zgjohesh në drekë

Aurela, Lulzim Basha dhe Erion Braçe

Pasi bashkëshortja e kreut të Partisë Demokratike, Aurela Basha publikoi një foto në makinë me Lulzim Bashën, ku shfaqet duke drejtuar mjetin por pa rripin e sigurimit ka reaguar zëvendëskryeministri Erion Braçe.

“Vendos rripin ooooo rryp!”, shkruan Braçe.

Nuk je ndryshe nga mileti ti edhe pse zgjohesh në drekë;
Ligji nuk ndryshon se je ti!
”, shkruan zëvendëskryeministri.


Lajmi kryesor:

Basha merr në dorë timonin por harron rripin e sigurimit! Bashkëshortja publikon foton nga makina: Një pasdite të këndshme të gjithëve


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Strukturë e armatosura për mbrojtjen e votës, ju duket normale strategjia e PD-së për zgjedhjet?×

Lajmi i fundit

John

Shehi distancohet nga vrasja në Elbasan: Ai është vetëdorëzuar, të merret drejtësia me të! Nëse kishte armë policia duhet ta kishte ndaluar! Rama ka interes të prishi zgjedhjet