Batutat, Rama: Se dija që do
bëhesha si Romeo për të takuar Lulin

Batutat, Rama: Se dija që do<br />bëhesha si Romeo për të takuar Lulin
Në takimin që pati me gratë në qytetin e Korçës, nuk kanë munguar as batutat nga kreu i qeverisë Rama.
 
Duke komentuar ftesat që i ka bërë Bashës për t’u ulur e diskutuar për arritjen e një marrëveshje, Rama e krahasoi veten me Romeon. Ai u shpreh se nuk e kishte menduar që do vinte dita që do “shndërrohej” një Romeo për të takuar liderin e opozitës.
 
“Që do vinte dita e do bëja rolin e Romeos për të takuar Lulin, se mendoja kurrë”, tha Rama. 

Pjesë e batutave të tij, është bërë dhe aktorja korçare Zamira Kita.
 
“Kjo është korçarja e parë që unë kam njohur në jetë. Unë duke qenë më i gjatë shikoja vajza që ishin më larg meje, më rrinin sytë te Zamira por asnjëherë nuk u afruam derisa na afroi Partia Socialiste”, tha Rama.
 
Redaksia Online
(B.K/Shqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Kakavijë/ Mashtroi një shqiptar nga Kosova dhe i mori 9 mijë euro, në pranga 41-vjeçari nga Hondurasi, po ikte në Greqi

Kakavijë/ Mashtroi një shqiptar nga Kosova dhe i mori 9 mijë euro, në pranga 41-vjeçari nga Hondurasi, po ikte në Greqi