BBV merr tjetër kthesë, eliminohet Efi! Tensione e përplasje pas vendimit të Dea Mishel, blogerja fiton 1 betejë por humb suportin nga publiku

BBV merr tjetër kthesë, eliminohet Efi! Tensione e përplasje pas vendimit të Dea Mishel, blogerja fiton 1 betejë por humb suportin nga publiku

Dea Mishel dhe Luiz Ejlli

Banorja e dytë e Big Brother që u largua gjatë mbrëmjes së shtunës, në një nonimim të papritur, ishte Efi. Ajo u eliminua nga loja pasi shkoi në një televotim me Luiz Ejllin dhe Kiara Titon.

Ishte konkurrentja Dea Michel që i çoi në nominim, si “shpërblim” nga Vëllai i Madh për fitimin e një loje mbi inteligjencën, të cilën e dimë të gjithë sesa me sukses e realizoi.

Por edhe pse Dea ka fituar një betejë, ajo ka humbur një luftë edhe më të madhe me Luizin, suportin nga publiku. Dea ka humbur pas daljes së Efit 2 mijë ndjekës në kohë rekord në rrjetin e saj social Instragram. Më pas, për të mos humbur ‘punën’ e saj në Instagram, menaxhuesit e faqes së saj, ngritën sërish numrin e ndjeksëve në kohë rekord. Sidoqoftë, vlen për t’u theksuar se Dea në këtë moment është më pak e pëlqyera nga publiku.

Eliminimi i Efit shkaktoi tensione brenda shtëpisë së Big Brother Vip, ku Luiz Ejlli u përplas me Dea Michel që vendosi ta dërgonte në nominim së bashku me të dashurën dhe mikeshën e tij, grup që u vetëquajtën L.E.K.

“Do të të shtyp”, janë fjalët me të cilat Luiz iu drejua Dea Michele.

Kjo e fundit kërkoi që ndaj tij të merreshin masa dhe këngëtari i kërkoi falje.

Rënia e ndjekësve të Dea Mishel në instagram

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • eni: 05/02/2023 09:25

  femer djallezore dea mishel djall me fytyre vajze femer e lige bashke me Amos djalin e aktores.sa Intigant AMOS. LUIZI KAMPJON JA SHTOFTE ZOTI JETEN.

  Përgjigju
  • Biku: 05/02/2023 10:26

   I paske lëshu pellumbat ti shoku/shoqe.shko merru me hallet e tua jo me keto budallalliqet kancerogjene si bb

 • Sondazhi i ditës:

  Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

14 Maji, PD nuk do të ketë kandidatë në Durrës, Elbasan dhe në Shkodër

14 Maji, PD nuk do të ketë kandidatë në Durrës, Elbasan dhe në Shkodër