Bebe Rexha postoi foton e ‘nxehtë’ me Malumën, por Enca futet në mes (Foto)

Këngëtarja shqipatare Enca, ylli latin Maluma dhe Bebe Rexha

Maluma është kthyer në një nga këngëtarët më të preferuar për të gjitha femrat. Me hitet e tij ai bëri për vete edhe shumë vajza shqiptare, pa përjashtuar edhe vetë këngëtaret tona.

Ka qenë Bebe Rexha, vajza me fat që e ka takuar yllin latin gjatë “MTV Video Music Awards 2018”, dhe nuk e ka humbur mundësinë për të bërë një foto me të.

“Nxehtë,”- shkruan këngëtarja shqiptare krahas fotos me yllin e hitit “Felices los 4”. Komentet dhe reagimet kanë qenë të shumta, madje disa nga fansat shkruanin se ‘ndjenin’ një bashkëpunim në ajër. Por komenti i Encës ishte ai që na bëri përshtypje. Ajo ka shprehur hapur pëlqimin për këngëtarin dhe i ka dërguar puthje.

Komenti i Encës

“Puthe dhe për mua, shkëlqeni të dy,”- komenton Enca.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shpërthimi në Liban/ Ndërron jetë sekretari i partisë 'Kataeb'!