POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Bëmë dashuri 20 minuta pasi u takuam”, Fabrizio Corona flet për njohjen me Asian

Ish-paparazzi Fabrizio Corona dhe aktorja Asia Argento

Ish-paparazzi i njohur italian ka folur për herë të parë për njohjen e tij me aktoren Asia Argento. Fabrizio Corona është shprehur për Corriere.it, se shkoi ta takonte aktoren për pëunë por 20 minuta më vonë përfunduan në shtrat.

“Shkova seriozisht ta takoja për punën e saj. U ulëm përpara një shisheje verë dhe pas 20 minutash e opamë veten duke bërë dashuri,”- tregon Corona.

“Është shumë shpejt për të thënë nëse jam i dashuruar. Asia më pëlqen shumë, por është shumë ndryshe nga të gjitha femrat që kam pasur. Është njësoj si unë,”- është shprehur më tëj Fabrizio.

Ndërkohë kujtojmë se pas publikimit të disa fotove nga revista “Chi”, aktorja foli për ndjenjat e saj ndaj Coronas. “Kam gjetur afeksion tek një person që quhet Fabrizio Corona. Më lini të ëndërroj ju lutem,”- ka përfunduar Argento.

Kujtojmë që ish-paparazzi italian ka pasur një lidhuje afatgjatë me yllin Belen Rodriguez, me të cilën ka edhe një djalë.

 

fl.mi.
Komento

Komente

  • O palo gazetar: 08/11/2018 19:31

    Ku e ka djalin me belenin Po informoju mir me ke e ka beleni

    Përgjigju