Ben Blushi: Rama kërcënim për
vendin, do shkarkohet nga puna

Ben Blushi: Rama kërcënim për<br />vendin, do shkarkohet nga puna
Me fjalë të ashpra ka reaguar kreu i LIBRA deputeti Ben Blushi, pas thirrjes që kryeministri Rama i drejtoi policisë, për të mbledhur sa më shumë vota për PS, pas orarit të punës.

Sipas Blushit, Rama provoi se është kërcënim për shoqërinë dhe do shkarkohet më 25 qershor.

Postimi i Blushit 

HUMBËSI I ZGJEDHJEVE THËRRET POLICINË NE NDIHMË

Nga ligësia, nga mendjelehtësia dhe nga frika Edi Rama e provoi se është nje kërcënim për shoqërinë.

Ti kërkosh policëve të mbledhin votat me kapele, do të thotë ti presësh kokën policisë.

Në vend që policia të na mbrojë ne tani ne duhet të mbrojmë ne policinë nha Rama. Jo vetëm për këtë shkak do shkarkohet nga puna në 25 Qershor.

(d.b/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

 Memaliaj/ Jeta në skamje e nënës me dy fëmijë të vegjël. Elmaja kërkon ndihmë: Jemi pa shtëpi e pa bukë, lypim në rrugë!

Memaliaj/ Jeta në skamje e nënës me dy fëmijë të vegjël. Elmaja kërkon ndihmë: Jemi pa shtëpi e pa bukë, lypim në rrugë!