Beniada i thotë të gjitha, nga marrëdhënia me Donaldin dhe Einxhel te mospërputhja me Monikën

Beniada i thotë të gjitha, nga marrëdhënia me Donaldin dhe Einxhel te mospërputhja me Monikën

Beniada Nishani

Me përfundimin e “Big Brother VIP Albania”, finalistët tashmë janë duke bërë daljet e tyre të para televizive teksa rrëfejnë se si e kanë kaluar këtë periudhë intensive në izolim.

Një ndër to ka qenë edhe Beniada, e cila ka folur gjatë mbi eksperiencën e saj në format dhe ka treguar detaje lidhur me disa nga temat më të diskutuara brenda shtëpisë.

E pyetur për marrdhënien me Monikën, modelja tha se ka shumë vlerësim për të, edhe pse nuk është përshtatur.

“Monika është një super grua, por nuk u përputhëm me karaktere. Nga fundi më ka pëlqyer më shumë se në fillim. Përveç disa banorëve që nuk i kam takuar se nuk kanë qenë, por me të gjithë afërsisht kam folur.”-thotë Beniada.

Ndër të tjera, Beniada shtoi se një nga situatat që e ka prekur më shumë ka qenë konflikti midis Einxhel dhe Donaldit, ku ajo kishte një raport shumë të mirë me secilin prej tyre.

“Gjëja që na ka prekur më shumë ka qenë situata me Einxhelin që të rrija më shumë me të dhe të mbaja qëndrim ndaj Donaldit. Kështu jam edhe jashtë, kur dy shokë zihen. Kam mbështetur shoqen time aty brenda, por po të kthehem brenda, sillem njësoj. Donaldi më ka pëlqyer gjithmonë, është super djalë. Një defekt i tij është se përdor gjithmonë zemrën dhe kur përdor zemrën, mund të lëndohesh.”- u shpreh ajo.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Ekskluzive/ SPAK kërkon t’i sekuestrojë pasurinë, flet për Report Tv Bektash Shtëpënja: E kam vënë nga puna me autokombanjë, jam paguar në të zezë