Shoferi përplas me makinë policin në Vlorë dhe largohet nga vendi i ngjarjes, i plagosuri rëndë në spital (VIDEO)

VLORË- Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e kësaj të enjteje në qytetin e Vlorë, ku një person ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur rreth orë 18:00 në lagjen Kushtrim, Vlorë, një mjet tip “benz” ka përplasur një person dhe është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

I plagosuri i identifikuar me inicialet M. S, polic është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendjë të rëndë shëndetësore.

“Më datë 21.01.2021, rreth orës 19:00, në lagjen Kushtrim, Vlorë, një mjet i markës Benz, me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarje shtetasin M. S, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

 

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 18:47
Tepelenë/ Makina e tonazhit të rëndë kthehet përmbys në rrugë, shkak pesha e rëndë dhe lagështia në rrugë (VIDEO)

Një aksident rrugor është regjistruar sot në dalje të qytetit të Tepelenës, ku një makinë e tonazhit të rëndë është batuar në rrugë.

Shkak është bërë lagështirë si dhe ngarkesa e rëndë e makinës.

Report Tv sjell foto nga aksidenti në rrugë, ku shihet makina e kthyer përmbys! Shoferi ka marrë dëmtime të lehta.

1611250782_permbysetmaunia.jpg

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit