“Beqaret do lodhen se kërkuari princin e kaltër, por nuk do e gjejnë ende atë”! Parashikimi i yjeve për sot

Dashi

21 Mars - 19 Prill

Ata qe janë ne një lidhje do kërkojnë me shume qëndrueshmërinë dhe besnikërinë sesa pasionin. Urani ka rrezik te sjelle edhe ndonjë mosmarrëveshje te vogël, prandaj duhet te bëni kujdes me ato qe do thoni. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër dhe te mos lënë asnjë mundësi t’iu ike nga duart. Financat do jene shume te mira. Do jeni te organizuar dhe te matur.

Demi

20 Prill - 20 Maj

Do ndiheni mjaft mire sot pranë atij qe dashuroni dhe do flisni edhe për disa çështje delikate te cilat ne te kaluarën nuk keni mundur t’i prekni. Edhe beqaret do jene me fat dhe ka mundësi ta gjejnë personin qe aq shume kane pëlqyer. Financat do jene ne përgjithësi te mbrojtura, megjithatë nuk duhet bere asnjë çmenduri me shpenzimet. Tregohuni sa me realiste.

Binjakët

21 Maj - 20 Qershor

Dite shume e bukur dhe plot diell kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Edhe çiftet problematike do jene disi me te qete. Beqaret duhet ta shfrytëzojnë ditën për te reflektuar mbi atë qe duan te bëjnë ne te ardhmen. Ftesat me mire t’i neglizhojnë. financat mund te kenë ndonjë tronditje te vogël sepse do iu duhet te kryeni patjetër disa shpenzime te majme.

Gaforrja

21 Qershor - 22 Korrik

Do keni shume kërkesa sot ne jetën tuaj ne çift dhe do mërziteni kur partneri te mos ua plotësojë te gjitha. Mundohuni te tregoheni disi me realiste. Beqaret do kërkojnë pa fund për princin e kaltër, madje edhe ne disa vende ku me pare nuk iu ka shkuar ne mendje. Financat do vije duke u stabilizuar. Do jeni shume te kujdesshëm dhe nuk do bëni asnjë çmenduri.

Luani

23 Korrik - 22 Gusht

Jeta juaj ne çift do marre bekimin e yjeve gjate kësaj dite. Gjithçka do shkoje për mrekulli dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Për beqaret ka mundësi qe një miqësi e hershme te marre një kthese edhe me intime. Atmosfera do ndryshoje për ta. Ne planin financiar do jeni te kujdesshëm dhe nuk do keni as problemin me te vogël.

Virgjëresha

23 Gusht - 22 Shtator

Dite shume e favorshme dhe e këndshme kjo për ata qe e kane tashme një lidhje. Nuk do i mendoni me problemet qe keni pasur dikur, pasi do shihni vetëm te ardhmen. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te filluar një histori dashurie. Ne planin financiar nuk do i rregulloni dot te gjitha problemet qe keni pasur dhe kjo do iu mërzitë paksa.

Peshorja

23 Shtator - 22 Tetor

Sektori i dashurisë do jete i favorizuar gjate kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin do jete e qëndrueshme dhe do kaloni edhe momente pasionante se bashku. Beqaret do kenë një dite normale dhe fatkeqësisht nuk do i realizojnë dot takimet qe kane ëndërruar. Financat do dini mire si t’i menaxhoni ne mënyrë qe te mos keni vështirësi apo probleme.

Akrepi

23 Tetor - 21 Nëntor

Flisni hapur me partnerin tuaj sot për çdo gjë qe ju shqetëson ne lidhjen qe keni krijuar. vetëm ne këtë mënyrë do mund te zgjidhni çdo keqkuptim. beqaret do bien koke e këmbë ne dashuri me një person qe vërtet ja vlen dhe qe ka kohe qe mundohet t’i beje për vete. Financat do jene delikate. Shmangni shpenzimet e mëdha për te mos e përkeqësuar situatën.

Shigjetari

22 Nëntor - 21 Dhjetor

Dite e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni si kurrë me pare. Shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret nuk duhet ta kërkojnë shume larg princin e kaltër sepse ne fakt do e kenë shume pranë atë. Financat nuk do jene as shume te mira, por dhe as shume te këqija. Mundohuni te paktën te ruani qëndrueshmërinë.

Bricjapi

22 Dhjetor - 19 Janar

Ne mëngjes do keni disa debate me partnerin tuaj sot, por me kalimin e orëve do i kuptoni gabimet qe keni bere dhe do kërkoni fale. Situata do vije dalëngadalë duke u përmirësuar. Për beqaret atmosfera do jete goxha e favorshme për te realizuar takime mbresëlënëse. Financat vazhdoni t’i keni ne qendër te vëmendjes nëse nuk doni qe ato te kenë probleme.

Ujori

20 Janar - 18 Shkurt

Mos ëndërroni me shume sesa duhet sot ju qe jeni ne një lidhje sepse mund te përballeni me shume zhgënjime me vone. Beqaret duhet te pranojnë ftesa dhe te njihen me persona te rinj. Vetëm ne këtë mënyrë do mund ta ndryshojnë jetën sentimentale. Ne planin financiar mos hidhni hapa te pa nxitura. Shihni njëherë sa i keni te ardhurat para se te shpenzoni.

Peshqit

19 Shkurt - 20 Mars

Do ketë momente kur do harroni gjithçka tjetër do mendoni vetëm për partnerin tuaj. Këto do jene çastet me te bukura dhe me emocionuese për ju. Beqaret do lodhen se kërkuari princin e kaltër, por nuk do e gjejnë ende atë. ne planin financiar duhet t’i bëni mire llogarite para se te kryeni investime apo te jepni para hua. Me te vështirë për t’ia dale do e kenë ata qe kane një familje te madhe.

  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Përplas për vdekje këmbësorin dhe ikën nga vendngjarja, shpallet në kërkim 20 vjeçari