Beqarët janë veçanërisht të favorizuar... horoskopi për ditën e sotme

Beqarët janë veçanërisht të favorizuar... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Mund të organizoni një takim të këndshëm. Beqarët janë veçanërisht të favorizuar. Ka nga ata që kanë vendosur të përfshihen, duke bërë njohje të reja. Sa i përket punës, gjatë javëve të ardhshme mund të përfitoni nga disa ide të mira.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të premten bëni kujdes të mos e teproni me fjalë gjatë këtyre orëve, sepse ato që thoni mund të shkaktojnë disa probleme. Për sa i përket punës, nuk jeni të kënaqur me atë që po bëni, por për momentin nuk ka mundësi të tjera, ndaj duhet të bëni një fytyrë të guximshme.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Hëna është e favorshme. Nëse partneri juaj nuk ju dëgjon, do të duhet të flisni për këtë problem herët a vonë. Për sa i përket punës, nuk ju pëlqen të pranoni role që nuk i dëshironi. Inteligjenca juaj dhe intuita juaj natyrale së bashku me një prirje të favorshme të Diellit dhe Jupiterit do t'ju bëjnë të jetoni një ditë të frytshme.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Ata që synojnë të rinisin një histori duhet të kenë parasysh faktin se e kaluara ka ende peshën e saj. Për sa i përket punës, nëse ka kontrata që skadojnë, ndoshta do të kërkoni më shumë. Jeni të lodhur nga problemet tuaja, duhet të përpiqeni të relaksoheni.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të premten Hëna është në shenjë, mund të ndiheni të afërt me një person që ju intereson. Për sa i përket punës, këto ditë do të keni një kënaqësi të vogël. Jeni pak të zhgënjyer nga dikush që e vlerësoni shumë, i cili do të përpiqet t'ju tradhtojë ose t'ju bëjë plane pas shpine.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ka ende pak trazira në dashuri, edhe nëse dukeni shumë më të fortë se në fillim të muajit. Për sa i përket punës, ju keni një ide të mirë për të ardhmen, mund ta zhvilloni atë gjatë javëve të ardhshme.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Dita e ardhshme do të jetë një ditë më e mirë se ato të fundit, edhe nëse Venusi është ende përballë. Për sa i përket punës, do të ishte mirë t'i merrni gjërat ngadalë. Shtyni vendimet për të hënën e ardhshme. Nuk e keni parashikuar ndonjë problem të vogël financiar.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të premten dashuria përjeton ulje-ngritje dhe ju duhet ta përballoni atë. Për sa i përket punës, daljet ekonomike duhet të kryhen me kujdes, edhe sepse Hëna është kundër saj. Është një nga ato ditët kur do të jepje gjithçka që ke për të qenë në një vend tjetër ose për të bërë gjëra të ndryshme.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ka ardhur koha të shikoni përreth. Nëse keni një partner atëherë përfshihuni dhe keni eksperienca të reja, përndryshe kjo mund të jetë fundjava për të bërë takime të reja. Por ju duhet ta dëshironi atë. Me siguri nuk do të takoni askënd të ri nëse qëndroni brenda.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Shumë prej jush kohët e fundit keni lënë të papërfunduara çështje të ndryshme pune, madje edhe ato të rëndësishme. Megjithatë, nuk është koha për t'u fokusuar në këtë, por përkushtohuni vetes dhe nëse mundeni familjes, njerëzve të dashur në përgjithësi.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të premten ndjeni njëfarë pakënaqësie me jetën tuaj të dashurisë, për disa prej jush situata po bëhet paksa e sheshtë. Të premten mund të jetë dita e duhur për të krijuar eksperienca të reja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të premten nuk do të jetë shumë e thjeshtë në fushën sentimentale dhe të punës, do t'ju duhet të luftoni midis dëshirës për risi dhe asaj të stabilitetit. Një reflektim i vogël mund t'ju ndihmojë të hidhni pak dritë dhe të merrni një vendim përfundimtar.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë