Beqarët plot takime dhe emocione të forta, kujdes lekët! Zbuloni shenjat me fat të horoskopit

DASHI21. mars - 20. prill
Do keni dëshira te ndryshueshme gjate kësaj dite dhe nuk do dini çfarë hapash te hidhni. Bëni vetëm kujdes mos filloni gjera për te cilat do pendoheni shpejt. Beqaret do dashurohen me pasion me dike qe kane kohe qe e pëlqejnë. Me ne fund për ta do filloje një etape e begate. Çështjet financiare do ndikohen negativisht nga Plutoni dhe mund te keni goxha tronditje.

DEMI21. prill - 21. maj
Dite e mbushur me shkëlqim ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do dashuroheni si asnjëherë me pare me partnerin dhe nuk do mendoni për te shkuarën. Beqaret do jene shume te vëmendshëm dhe do përfitojnë nga çdo mundësi qe do iu jepet. Ne planin financiar fati nuk do ju mungoje për asnjë moment kështu qe përfitoni sa me shume qe te mundeni.

BINJAKET22. maj - 21. qershor
Venusi do jete planeti me i favorshëm për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Ai do ju beje me shprehës dhe me te gatshëm për te hedhur hapa me tej. Beqaret do kenë një dite te qëndrueshme dhe mund te realizojnë takime te bukura. Për financat do jete dite mjaft delikate. Mundohuni te jeni te kujdesshëm edhe me shpenzimet për gjera te nevojshme.

GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Venusi, planeti i dashurisë dhe Jupiteri ai i fatit do bëhen bashke sot dhe do ju sigurojnë një dite fantastike ju te dashuruarve. Marrëdhënien tuaj do e kenë zili qe te gjithë. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë. Edhe sikur dikush t'iu pëlqejë shume sapo ta shohin, me mire te njohin çdo ane para se te hedhin hapa. Ne planin financiar do i bëni me kujdes llogarite dhe gjendja do mbetet e mire.

LUANI23. korrik - 22. gusht
Mëngjesi nuk do jete i mire për çiftet pasi mund te ketë disa zënka për mënyrën sesi janë sjelle një dite me pare. Pas mesditës klima do filloje te normalizohet dhe ne mbrëmje çdo gjë do jete ashtu si duhet. Beqaret do kenë plot takime, por nuk do arrijnë dot te fiksohen pas dikujt. Për financat çdo gjë ka për te ecur mire dhe mund te bëni edhe disa investime me tepër nga zakonisht.

VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Do jeni mjaft sensuale sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do përmirësohet tej mase. Beqaret do kenë një dite te veçante dhe te mbushur me emocione te jashtëzakonshme. As vete nuk e kishin imagjinuar se gjithçka do ju ndryshonte kaq shpejt. Buxhetin duhet ta organizoni me mire ne mënyrë qe gjendja te ketë akoma me tepër përmirësime.

PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Do e mbroni nga çdo gjë jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Shume persona do ju kenë zili, por nuk do mundin dot t'ua prishin harmoninë. Beqaret do kenë një dite goxha te mërzitshme pasi do lodhen se kërkuari dhe serish nuk do e gjejnë personin ideal. Buxheti do jete i mire nëse tregoni kujdes dhe nuk shpenzoni për gjera te panevojshme.

AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Edhe pse nuk do keni shume kohe te lire, mundohuni qe sot te mos e lini pas dore atë qe keni ne krah. Flisni hapur dhe shpjegojani situatën ne te cilën ndodheni. Beqaret do e kenë shume te vështirë ta gjejnë personin e përshtatshëm, por miqtë nuk do i lënë për asnjë moment vetëm. Buxheti nuk do jete ashtu si keni dashur sepse se fundmi nuk keni ditur t'i bëni llogarite para se te shpenzoni.

SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Dite shume e bukur do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do kujdeset edhe për detajet me elementare, kështu qe nuk do keni për çfarë te shqetësoheni aspak. Beqaret nuk duhet ta mbajnë mendjen tek dashuria sepse ajo nuk do vije për ta. Financat nuk do jene te shkëlqyera, por me pak maturi mund t'i mbani te stabilizuara.

BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Duhet te jeni shume te kujdesshëm sot ju te dashuruarit sepse çdo fjale e gabuar mund te sjelle probleme serioze. Beqaret vërtet mund te lodhen pak, por ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak. Për ta shume gjera kane për te qene ndryshe. Gjendja financiare nuk do jete e keqe megjithatë nëse tregoheni pak me te kujdesshëm me shpenzimet situata ka për te qene edhe me e mire.

UJORI21. janar - 19. shkurt
Jeta juaj ne çift do jete e trazuar deri ne mesdite dhe me pas do rregullohet. Do ia dëgjoni fjalën atij qe keni ne krah dhe ai do tregohet me i bute. Për beqaret do jete e vështirë qe ta gjejnë shpirtin e tyre binjak. Do e kërkojnë gjithë kohës, por do jene pa fat. Sektori i financave do jete i kënaqshëm. Tashme mund ta kryeni pa frike edhe ndonjë shpenzim me tepër se me pare.

PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Dite plot aksion do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment do përjetoni kënaqësi dhe emocione te forta. Beqaret nuk duhet te mundohen te joshin persona qe janë tashme ne lidhje sepse jo vetëm qe do iu bëjnë keq atyre, por nuk do kenë asnjë te mire për veten. Ne planin financiar vështirësitë do vazhdojnë ende sepse nuk dini si t'i menaxhoni paratë qe keni.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët e 25 prillit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Denoncimet e PD-së për inceneratorët, Murrizi: Janë ngritje pazari për gjobë