'Beqaret sot do jenë të pafat në dashuri'/ Zbuloni parashikimin e horoskopit

'Beqaret sot do jenë të pafat në dashuri'/ Zbuloni parashikimin e horoskopit

DASHI
Te dashuruarit do bëjnë çdo gjë qe munden për ta konsoliduar edhe me shume situatën ne te cilën ndodhen. Beqaret do favorizohen tej mase dhe do ju plotësohen te gjitha dëshirat qe kane pasur. Për ta mund te filloje një etape e re shume e bukur. Me financat do jeni me te ndërgjegjshëm dhe nuk do guxoni te hidhni hapa te nxituara. Situata do jete goxha me e mire se disa dite me pare.

DEMI
Dite shume e trazuar pritet te jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jene te dy palët te paqëndrueshëm dhe mund te thonë gjera te gabuara për njeri-tjetrin. Beqaret nuk do e ndiejnë ende veten gati për te filluar një lidhje kështu qe do kenë një dite te zakonshme. Ne planin financiar do jeni me fat dhe situata di filloje te ketë përmirësimet e para.

BINJAKET
Fale bujarisë se Venusit marrëdhënia juaj ne çift do përforcohet tej mase. Do e keni me te lehte te shpreheni dhe do dini te merrni disa vendime. Beqaret do ndihen mire ashtu si janë dhe nuk do kenë asnjë lloj dëshirë për ta ndryshuar statusin e tyre. Jupiteri do hape një kapitull te ri për sektorin e financave. Do jeni me ne gjendje për t’i menaxhuar dhe situata nuk do kenë vështirësitë e dikurshme.

GAFORRJA
Dite shume normale do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni asgjë për çfarë te ankoheni sepse partneri do tregohet korrekt me gjithçka. Për pasion dhe emocione te fuqishme duhet te prisni edhe pak. Beqaret do jene te pafat ne dashuri dhe kjo do i lëndojë. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë mire është qe çdo shpenzim ta kryeni me maturi.

LUANI
Te dashuruarit do kenë me shume nevoje për siguri dhe qëndrueshmëri gjate kësaj dite. E mira është qe ata te flasin hapur me personin ne krah sepse vetëm ai mund t’i kuptoje si duhet. Beqaret do marrin atë qe meritojnë vërtet. Pa u lodhur shume ata do takojnë personat me te cilët ja vlen te krijohet një lidhje. Me shpenzimet bëni kujdes pavarësisht gjendjes se mire financiare. Duhet menduar edhe për te nesërmen.

VIRGJERESHA
Sot te kaloni një dite te qete ju te dashuruarit dhe për gjithçka do merreni vesh me atë qe keni ne krah. Te tjerët për ju janë te pallogaritshëm dhe mendimet e tyre nuk do vlejnë aspak, sidomos kur duan te prishin marrëdhënien me partnerin. Beqaret duhet te presin edhe pak për ndryshime. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe mund te bëni edhe disa investime.

PESHORJA
Do jeni me fat gjate kësaj dite sepse yjet do vazhdojnë ta mbrojnë jetën tuaj ne çift. Do ja kaloni me se miri pranë partnerit dhe sa here te mundeni do ja shprehni ndjenjat. Beqaret gjithashtu do realizojnë takimin e tyre te ëndrrave dhe jeta do ju marre drejtimin e duhur. Buxheti do përmirësohet ndjeshëm fale një shpërblimi qe do merrni ne pune.

AKREPI
Dite e mbushur me vështirësi te njëpasnjëshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do jeni shume dakord me ato qe do thotë personi ne krah dhe kjo mund te ndeze edhe debate. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe çdo gjë do ndryshoje për ta. Sektori i financave nuk do ketë aspak probleme kështu qe lejojini vetes edhe ndonjë shpenzim me tepër.

SHIGJETARI
Do ndiheni me te sigurt dhe me te dëshiruar nga partneri juaj sot. Ka mundësi qe ne pasdite ose ne mbrëmje te kaloni çaste romantike fantastike. Beqaret do bëjnë për vete shume persona ne çdo vend ku do shkojnë. Yjet do i bëjnë tërheqës dhe joshës ne maksimum. Financat nuk do jene shume te qëndrueshme, por me pak përkujdes dhe maturi mund t'ia dilni mbanë.

BRICJAPI
Kjo dite do jete mjaft e mire për ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni plot çaste te këndshme dhe harmonike me atë qe keni ne krah. Beqaret do dëshirojnë shume te fillojnë një lidhje te qëndrueshme, por nuk do ja dalin dot mbanë. Buxheti do ndikohet pozitivisht nga Dielli dhe situata do ekuilibrohet tej mase. Do jeni shume te arsyeshëm me te gjitha shpenzimet.

UJORI
Dëgjojini me shume kujdes ato qe do ju thotë partneri juaj sot dhe kurrsesi mos bëni gjerat qe ai nuk dëshiron. Vetëm ne këtë mënyrë do mund te ruani një marrëdhënie te kënaqshme me te. Beqaret do luftojnë fort për ta joshur personin qe pëlqejnë dhe do ja dalin mbanë. Ne planin financiar gjithçka ka për te ecur me se miri. Nuk do ndërmerrni asnjë lloj rreziku.

PESHQIT
Tregohuni sa me realiste qe te mundeni sot ju te dashuruarit dhe mos kërkoni nga partneri gjera qe ai nuk mund t'ua plotësojë dot. Për beqaret pritet një dite e begate dhe pa asnjë problem. Disa do arrijnë te gjejnë personin e ëndrrave. Financat do mbeten te qëndrueshme pasi çdo lloj shpenzimi do e kryeni me maturi dhe përkujdes. Vazhdoni te silleni ne këtë mënyrë me to

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor