Beqarët sot s'do kenë fat në dashuri, kujdes me lekët/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Beqarët sot s'do kenë fat në dashuri, kujdes me lekët/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

DASHI
Mos kërkoni qe gjithçka te behet si me magji sot ju qe jeni ne një lidhje, por tregohuni me te duruar. Nga ana tjetër mundohuni te toleroni me tepër. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri kështu qe kot sa te mundohen për ta ndryshuar statusin. Ne planin financiar do keni shume vështirësi dhe me zor do arrini te kryeni edhe shpenzimet me te domosdoshme.

DEMI
Dite e animuar ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do përjetoni kënaqësi fantastike pranë partnerit dhe nuk do doni te shkëputeni asnjë moment prej tij. Dite mjaft sensuale edhe për beqaret. Rrjedha e jetës do ju ndryshoje sa hap e mbyll sytë. Te ardhurat do kenë goxha vështirësi kështu qe bëni kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

BINJAKET
Nuk do arrini dot ta kontrolloni veten gjate kësaj dite dhe mund te keni debate te forta me partnerin. Për disa mund te vije edhe fundi. Beqaret ka rrezik te afrohen pas një personi qe sapo është ndare dhe kjo nuk do jete gjë e mire. Ende te lënduar ata nuk do sillen ashtu si janë. Nëse buxhetin vazhdoni ta menaxhoni me kujdes gjendja ka për te mbetur e kënaqshme.

GAFORRJA
Bashkëpunimi dhe dialogu do mbizotërojë gjithë kohës ne jetën tuaj ne çift sot. Do afroheni akoma me shume me partnerin dhe do bëni edhe aktivitete te përbashkëta. Beqaret do çmenden pas dikujt dhe mund te bëjnë gjera te pamenduara ndonjëherë vetëm qe ta kenë pranë. Financat nuk do jene me aq te mira sa me pare kështu qe kujdes me shpenzimet.

LUANI
Do jeni me te përgjegjshëm sot ju te dashuruarit dhe do keni një marrëdhënie te kënaqshme me partnerin. Me ne fund do i zgjidhni edhe disa probleme qe keni pasur. Beqaret do jene te paqarte ne mendime dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar do jeni shume te kujdesshëm dhe nuk do ju dalin aspak probleme. Vazhdoni ne këtë rruge dhe gjendja do ju përmirësohet.

VIRGJERESHA
Përfitoni nga ambienti i qete qe do mbizotërojë sot ne jetën tuaj ne çift për t'i shprehur ndjenjat si t'i ndieni dhe për te zgjidhur disa mosmarrëveshje. Beqaret do jene ne humor te shkëlqyer dhe do ndihen gati për te hedhur hapa. Buxheti nuk do jete i keq kështu qe mos luani me zjarrin sepse keni për t'u djegur keq. Para hua nuk duhet te jepni ne asnjë mënyrë.

PESHORJA
Do jeni shume romantike sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia ne çift ka për te qene e jashtëzakonshme. Do ndiheni mire dhe emocionet do jene te forta për te dy palët. Beqaret duhet ta lënë zemrën te flasë dhe nuk duhet te dëgjojnë aspak fjalët e te tjerëve. Ne planin financiar do ju duhet te bëni sa me shume maturi pasi ne te kundërt situata mund t'iu dale jashtë kontrollit.

AKREPI
Dite disi e vështirë ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni kontradikta me partnerin dhe nuk do arrini dot te bini ne një mendje me te. Beqareve do ju rrahe zemra shume fort dhe do fillojnë me ne fund lidhjen qe aq shume kane ëndërruar. Ne planin financiar do i keni idetë te qarta dhe do dini si te veproni për ta mbajtur situatën nen kontroll.

SHIGJETARI
Harmonia do mbizotërojë gjate gjithë kohës sot ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni për mrekulli pranë atij qe dashuroni dhe nuk do preferoni te ndaheni asnjë çast. Beqaret nuk do ndihen te lumtur nga takimet qe do realizojnë kështu qe me mire te preson edhe pak kohe. Financat do jene te stabilizuara kështu qe mund te kryeni pa frike edhe ndonjë shpenzim me tepër nga zakonisht.

BRICJAPI
Nuk do jeni aspak tolerante me partnerin tuaj sot dhe kjo mund te sjelle disa mosmarrëveshje ne çift. Mundohuni te gjeni sa me pare gjuhen e përbashkët. Beqaret nuk do gjejnë dot princin e tyre te kaltër dhe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar si me pare. Buxheti do përmirësohet ndjeshëm edhe fale një shume te ardhurash qe keni marre nga puna.

UJORI
Jeta juaj ne çift do ketë disa probleme te vogla sot, por asgjë për t'u shqetësuar. Do i kuptoni menjëherë gabimet qe keni bere dhe do kërkoni falje. Beqaret do kalojnë një dite me te bukur se me pare sepse do realizojnë takime interesante. Ne planin financiar do jeni më me fat se me pare dhe do mund te bëni disa investime te menduara prej kohesh.

PESHQIT
Ne jetën tuaj ne çift ka rrezik te ketë tension sot. Nuk do bini dakord për asgjë me partnerin dhe asnjeri nuk do pranoje te beje ato qe thotë tjetri. Beqaret gjithashtu nuk do jene shume te qarte ne mendime dhe nuk do dine çfarë hapash te hedhin. Buxheti do varet tërësisht nga mënyra sesi ju do veproni dhe se sa do shpenzoni. Tregohuni te matur nëse nuk doni probleme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mik i ngushtë me Putin, del në ankand jahti i oligarkut rus

Mik i ngushtë me Putin, del në ankand jahti i oligarkut rus