POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Beqarët, të përkëdhelurit e yjeve'/ Zbuloni shenjat me fat të horoskopit

DASHI
Do kaloni momente te veçanta me partnerin tuaj sot dhe ne mbrëmje do rikthehet serish pasioni i dikurshëm. Ne disa momente nuk do ju besohet qe jeni ne realitet. Beqaret do kalojnë vërtet momente te këndshme me miqtë dhe nuk do e mbajnë mendjen tek krijimi i një lidhjeje. Ne planin financiar nuk duhet te bëni gatime te cilat mund t'iu rrënojnë.

DEMI
Do jeni me tepër kërkues nga sa duhet sot ju te dashuruarit dhe do mërziteni pak kur partneri te mos ua plotësojë te gjitha dëshirat. Beqaret nuk do jene te qarte për statusin qe dëshirojnë te kenë momentalisht dhe do mbyllen ne vetvete. Ne planin financiar duhet t'i bëni me shume kujdes llogarite sepse gabimi me i vogël mund t'iu kushtoje shume shtrenjte.

BINJAKET
Duhet te jeni me tolerante me partnerin gjate kësaj dite sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund ta përmirësoni marrëdhënien mes jush. Beqaret do jene shume te zënë me pune dhe nuk do e kenë aspak mendjen për te kërkuar dashurinë. Ne planin financiar do jete Jupiteri ai qe do ju ndihmoje t'i zgjidhni problemet dhe do jeni me te qete kur te shpenzoni.

GAFORRJA
Nëse jeni ne një lidhje nuk duhet kurrsesi te shihni persona te tjerë sot sepse partneri mund te behet xheloz dhe do lindin debate te forta. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri dhe do vazhdojnë te bëjnë jetën e mëparshme. Për fat te mire miqtë dhe te afërmit nuk do i lënë vetëm. Ne planin financiar mos ndërmerrni rreziqe te mëdha sepse mund te gaboni dhe do keni probleme.

LUANI
Dite e favorshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me se miri me partnerin tuaj dhe mund te bëni edhe plane afatgjata për te ardhmen. Beqaret do kenë një dite intensive dhe te mbushur me takime te njëpasnjëshme. Do kenë mundësi zgjedhjeje, por duhet te jene te vëmendshëm. Buxheti do jete i paqëndrueshëm, kështu qe kujdes me shpenzimet.

VIRGJERESHA
Sot do ju ndryshoje shume shpesh humori juve qe jeni ne një lidhje dhe ne disa momente mund te keni edhe debate te vogla ne çift. Beqaret duhet ta lënë veten sa me te lire dhe te bëjnë atë qe do ndiejnë. Mos mendoni aspak për paragjykimet e te tjerëve. Gjendja e financave do përmirësohet ne mënyrë te menjëhershme pas një projekti te madh te përfunduar me sukses.

PESHORJA
Dite goxha e mire do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do afroheni me tepër me partnerin dhe do ja kaloni për mrekulli se bashku. Beqaret duhet te jene me realiste dhe nuk duhet te kërkojnë gjera te ekzagjeruara. Vetëm ne këtë mënyrë do e ndryshojnë lidhjen. Gjendja e financave do jete goxha e vështirë. Duhet te merrni masa sa me shpejt.

AKREPI
Dielli dhe Jupiteri do bëhen bashke gjate kësaj dite dhe do ju sjellin vetëm emocione pozitive ju te dashuruarve. Shfrytëzojeni çdo çast deri ne maksimum. Beqaret nuk duhet te mendojnë me te keqen, por duhet ta lënë veten te lire dhe kane për te gjetur princin e kaltër. Ne planin financiar do ju dalin disa probleme te vogla. por qe do zgjidhen shpejt.

SHIGJETARI
Edhe pse rutina do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite për ju te dashuruarit, serish do arrini te ruani ekuilibrin dhe nuk do mërziteni. Beqaret do iu përkushtohen me tepër miqve dhe do e lënë disi pas dore jetën sentimentale. Ne fakt edhe mundësitë për takime nuk do jene te mëdha. Për sa iu përket çështjeve financiare, kjo do jete një nga ditët me te mira te vitit. Shfrytëzojeni!

BRICJAPI
Dite shume e trazuar do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni edhe për gjerat me elementare me partnerin tuaj. Beqaret do ndihen te harruar nga yjet dhe do vuajnë ne vetmi. Ne fakt shume me shpejt nga sa ata mendojnë do ndodhe diçka fantastike. Ne planin financiar nuk do ketë asnjë lloj tronditjeje dhe do i kryeni pa frike te gjitha shpenzimet.

UJORI
Marrëdhënia juaj ne çift do përforcohet dhe thellohet akoma me shume gjate kësaj dite. Do bëni çdo gjë për njeri-tjetrin dhe kënaqësitë do jene te pafundme. Beqaret duhet ta lënë veten te lire dhe kane për ta gjetur personin i cili do ju përshtatet ne çdo pike. Ne planin financiar duhet te dëgjoni arsyen dhe jo te bëni ato qe mendoni për momentin. Vetëm kështu nuk do keni probleme.

PESHQIT
Do jeni me te përkëdhelurit e yjeve gjate kësaj dite dhe nuk do ju duket aspak sikur jeni ne realitet. Pasioni do mbizotërojë ne çdo moment. Beqaret pa u lodhur shume do mund ta gjejnë personin për te cilin do ju rrahe zemra fort dhe kënaqësitë do jene te mëdha. Ne planin financiar mundohuni te jeni te arsyeshëm me shpenzimet dhe gjendja nuk ka për te qene e keqe

d.ba./Shqiptarja.com
Komento