Berat, i merr të dashurin
gjimnazistet rrihen në shkollë

Berat, i merr të dashurin<br />gjimnazistet rrihen në shkollë
BERAT – Xhelozia për një djalë ka shkaktuar një ngjarje të pazakontë në shkollën e mesme “Babë Dudë Karbunara” në qytetin e Beratit. Dy prej gjimnazisteve të kësaj shkolle janë kacafytur me njëra – tjetrën, pasi kanë nuhatur se kishin pëlqim dhe lidhje me të njëjtin djalë, ky i fundit spektator në shfaqje.
Pas sherrit të nisur në ambjentet e shkollës, vajzat e kanë vijuar debatin në lokalin ngjitur, ku fjalët janë shoqëruar dhe me dhunë fizike mes tyre. Policia tha se dy adoleshentet, emrat e të cilave nuk bëhen të ditur janë shoqëruar në komisariat për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

(aq/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)