Berisha futet në prokurori: Këtu më solli Rama, Basha është vegël

Ish-Kryeministri Sali Berisha tashmë ka hyrë në prokurori dhe po jep dëhsminë e tij lidhur me ngjarjet e rënda të 8 janarit në selinë e PD. Në një prononcim nga shtëpia e tij kur doli për në prokurori Berisha tha se Berisha tha se para organit të akuzës do të dëshmojë bashkëpunimin në shkallën më të lartë të krimit në narkoshtetin shqiptar që sipas tij doli qartë si drita e diellit me 8 janar.

"Për më shumë ju ftoj sapo të ndal nga dera e prokurorisë ku do ju informoj hollësisht. Ata i ka dërguar Rama. Thirrem nga Rama dhe jo Basha", tha Berisha.


Lajmi kryesor:

Dhuna e 8 janarit në PD, Berisha gati 3 orë në Prokurori: Këtu më solli Rama, Basha i lidhur me vrasës dhe fondamentalistë! Armët nga selia i nxorri me makinën e tij


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Sulmohet një veturë e Policisë së Kosovës në Zveçan

Sulmohet një veturë e Policisë së Kosovës në Zveçan