Berisha merr pjesë edhe në Forumin Ekonomik “Shqipëria në Europë dhe bashkëpunimi ekonomik”

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Do jenë në fletën e votimit kandidatët e PD që janë tërhequr nga gara? Ja si përgjigjet Celibashi