Berisha në 'listën e zezë', ish-deputeti i PD: Mirënjohje SHBA për gjithçka keni bërë për vendin tim! Për shqiptarët dielli lind nga Perëndimi

Berisha në 'listën e zezë', ish-deputeti i PD: Mirënjohje SHBA për gjithçka keni bërë për vendin tim! Për shqiptarët dielli lind nga Perëndimi

Pas Eduard Selamit, edhe ish-deputeti demokrat Fatos Hoxha ka përshëndetur vendimin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për shpalljen non grata të Sali Berishës.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Fatos Hoxha që ka qenë për disa legjislatura deputet nën siglën e PD, shprehet se:

“Prej kohesh kam besuar se për shqiptarët dielli lind nga perëndimi. Mirënjohje USA për gjithcka keni bërë për vendin tim”, shkruan ish deputeti Hoxha.


Lajmi kryesor:

U shpall 'non grata' nga SHBA, Berisha bën 'fajtor' Sorosin: Në 30 vite s'jam akuzuar asnjëherë, bëni publike faktet! Basha i del në krah: Vendimi pa baza, të bëhet transparencë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Akuza për manipulim dhe shfrytëzim për lojë, Olta dhe Dea flasin hapur

Akuza për manipulim dhe shfrytëzim për lojë, Olta dhe Dea flasin hapur