Berisha: Opozita s'do që të inaugurojmë para zgjedhjeve por ne do fillojmë edhe tunelin e Qafë - murrizit

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Sot dita botërore e mjekëve, Presidenti Begaj uron ‘bluzat e bardha’: Respekt dhe mirënjohje