'Besoni tek ajo që ndjeni, pasioni po kthehet në lidhjen tuaj...' horoskopi për ditën e sotme

'Besoni tek ajo që ndjeni, pasioni po kthehet në lidhjen tuaj...' horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Një ditë plot dashuri, kjo e premte 27 maji do të jetë, shfrytëzojeni mirë. Puna është larg nga pritshmëritë tuaja aktuale.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Në mëngjes jeni paksa te tensionuar, do të rikuperoheni pasdite. Puna vazhdon e qetë, pa shumë probleme.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Pasioni po rikthehet ngadalë në lidhjen tuaj, pas një rënieje të zgjatur, vera po ndihet. Kolegët tuaj në punë ju vlerësojnë dhe ju e dini këtë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Kujdesuni për partnerin tuaj këtë fundjavë. Jupiteri ju buzëqesh dhe puna mund të rezervojë disa surpriza të mëdha javën e ardhshme.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Shumë mendime ju mbushin kokën, pastroni mendjen tuaj. Puna është e vështirë këtë javë, pushoni.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ndjenjat janë gjithmonë të drejta, besoni tek ajo që ndjeni. Kjo vlen edhe për punën.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Ka diçka që si krimbi i drurit po ju gërryen mendjen, përpiquni ta sqaroni. Për punëtorët e vetëpunësuar, një periudhë e ndërlikuar fillon para verës.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Lërini mënjanë projektet tuaja për atë se si duhet të jetë partneri ideal dhe përpiquni të jetoni të tashmen. Pak tension në punë, duhet të ruani qetësinë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Pasdite mund të keni takime interesante. Mundësi të reja janë gjithashtu në horizont në sferën e punës.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Yjet nuk ju buzëqeshin plotësisht, por mos u dorëzoni. Puna dhe shqetësimet që keni do të vijnë duke u përmirësuar duke filluar nga muaji i ardhshëm.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Duhet të qëndroni të qetë dhe të mbani mend ata që ju duan vërtet. Puna ka filluar të japë kënaqësi.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Harrojini për pak ëndrrat tuaja, përkushtohuni në realitetin që keni. Puna po ju merr shumë kohë, por edhe po ju jep, kjo është një shenjë pozitive.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

‘Skuqet Tirana’ temperaturat arrijnë deri në 40 gradë, meteorologu: Të premten do të ketë një ndryshim drastik, priten reshje të dendura shiu