Beyonce i rikthehet karrierës së saj

Beyonce i rikthehet karrierës së saj

Beyonce i është rikthyer linjave të saj të mëparshme vetëm dy muaj pas lindjes së vajzës së saj të parë Blue Ivy Carter. Ajo është fotografuar në hyrje të një ndërtesë ku ishte ftuar për të marrë pjesë në një aktivitet promovues dhe ku dukej në formë të mrekullueshme. Kushdo që nuk nuk do t’a dinte për shtatzaninë e saj do t’a kishte të vështirë për të bërë një dallim në trupin e këngëtares. Ndërkohë ajo ka konfirmuar se periudha e pushimit ka mbaruar si dhe do t’i rikthehet koncerteve dhe aktiviteteve të saj artistike. Beyonce është duke punuar për të mbyllur disa këngë të albumit të saj më të ri.

SU/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

I gjithë rrjeti zien me ngacmimet e tyre, Luizi pyet Jorin: T’i themi të gjithë shtëpisë se si njihemi? Modelja: Jo, të shikoj si vëlla tani

I gjithë rrjeti zien me ngacmimet e tyre, Luizi pyet Jorin: T’i themi të gjithë shtëpisë se si njihemi? Modelja: Jo, të shikoj si vëlla tani