Beyonce nuk ka lindur ende...!

Beyonce nuk ka lindur ende...!
Edhe pse natën para Vitit të Ri u përfol se ishte në prag lindje e shtruar në një spital, Beyonce është parë me burrin e saj Jay-Z një darkë në një restorant në Brooklyn. Edhe pse ishte spekuluar se ndoshta ka lindur, kjo nuk ka ndodhur, madje duket se ajo nuk ka ndër mend tani së afërmi të sjellë në jetë vajzën e saj. “Barku binte në sy, por ajo nuk kishte lindur. Beyonce dhe Jay-Z janë ulur krah për krah në një atmosferë intime në restorant dhe dukeshin shumë të lumtur. Kishte veshur taka të lartë dhe nga aq sa dukej, nuk të linte përshtypjen se ishte gati për të lindur”-thotë një dëshmitar për US Magazine.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’