VIDEO/ Shembet muri mbrojtës krah rrugës kryesore te Uji i Ftohtë, bllokohet rruga nga gurët! Kalohet vetëm në një korsi

VLORË- Një incident ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshmne në Vlorë. Gjatë natës, ka rënë një pjesë muri sëbashku me dherat në rrugën nacionale Vlorë Orikum por fatmirësisht nuk pati të lënduar. 

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Report Tv, shembja nuk ka qenë masive, por megjithatë ka mundur të bllokojnë rrugën duke lënë funksionale vetëm një korsi. 

Pjesa e murit është rrëzuar pranë zonës së Ujit të Ftohtë ku janë njësitë hoteliere në Lungomare 2 teksa sipas burimeve qarkullimi rrugor në këtë zonë i bllokuar për shkak të gurëve. 

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Keno: 31/03/2023 10:40

  Ska gje se e gjen ilacin bashkia. I jep leje ndertimi ndonjerit qe dhe ate pak gjelberim qe ka ngelur aty ta bej beton.

  Përgjigju
 • Taku: 31/03/2023 10:28

  Me Hajdutin ne krye Ed Hila,tan muri vajti ne rregull.. kanter jeten aty e shtyn me shqelma ne Bashkine e Vlores.. nje pune te sakte nuk ka bere.. yyy hajdut me cizme

  Përgjigju
 • hasan pordha: 31/03/2023 08:48

  kena bo tender plako...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com×

Lajmi i fundit

‘Trupin e zhduka me acid dhe e murosa’/ Gjenden eshtrat e 22-vjeçares shqiptare të zhdukur në vitin 2014

‘Trupin e zhduka me acid dhe e murosa’/ Gjenden eshtrat e 22-vjeçares shqiptare të zhdukur në vitin 2014